Projekt gokart na finiszu

Od października 2018 r. nowy zespół uczniów kontynuuje prace nad budową gokarta w ramach projektu „mój pojazd”. To 13 uczniów z klasy 2Tp, którzy dołączyli do koła motoryzacyjnego w bieżącym roku szkolnym. Choć borykają się z pewnymi trudnościami, to nie brakuje w tych młodych ludziach energii i chęci do działania i co najważniejsze – wreszcie jest realna szansa na zakończenie projektu w nadchodzącym 2019 roku.

Oprócz wykorzystania swoich umiejętności manualnych uczniowie mają możliwość uczestniczyć w projektowaniu poszczególnych zespołów i podzespołów pojazdu. Te prace koncepcyjne szczególnie kształtują naszych (mam taką nadzieję) przyszłych konstruktorów. Prace spawalnicze oraz te, w których uczniowie posługują się elektronarzędziami prowadzone są z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Poniżej znajdują się zdjęcia obrazujące niektóre etapy budowy pojazdu.