Finał Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej 2018.

W dniu 12 kwietnia 2018r. w audytorium im. prof. Zbigniewa Osińskiego na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się finał III edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Ogółem do finału zakwalifikowało się 36. uczniów ze szkół średnich województwa mazowieckiego, z ZSZ nr 2 zostali zakwalifikowani: Daniel Bogdański (4Tp), Sergiusz Pechcin (4Tp), Rafał Gromulski (4Tp), Adrian Maślankiewicz (3Tp). Podczas rywalizacji reprezentujący naszą szkołę Sergiusz Pechcin uzyskał szósty w kolejności wynik punktowy. Trochę zabrakło szczęścia żeby pretendować na tytuł laureata, ale zdobyliśmy doświadczenie, które może procentować w kolejnych edycjach konkursu.