Dzień z Politechniką Warszawską.

Zaszczycili nas swoją obecnością przedstawiciele trzech wydziałów Politechniki Warszawskiej. Dr inż. Robert Biernacki Prodziekan ds. Studenckich z Wydziału Inżynierii Produkcji, który opowiedział o wydziale oraz o procesie rekrutacji. Dr hab inż. Zuzanna Żołek, która przedstawiła wykład dotyczący poligrafii dla naszych uczniów. W dalszej kolejności zaprezentowali swoje wydziały mgr inż. Mateusz Bednarski reprezentujący Zakład Silników Spalinowych Instytutu Pojazdów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych oraz dr inż. Grzegorz Dobrzyński z Wydziału Transportu. Spotkanie zaciekawiło młodzież ponieważ już w trakcie spotkania podczas wykładów padały pytania do prelegentów, na które chętnie odpowiadali.