Poznań Motor Show 2017

W dniu 7 kwietnia 2017r. odbyła się wycieczka na targi motoryzacyjne Motor Show w Poznaniu. Wyjazd został zorganizowany przez nauczycieli kształcenia zawodowego (zespół mechaniczny) i jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży „Mechanika”. Z uwagi na odbywający się w tym czasie na terenie Targów 23.Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej w wycieczce uczestniczyła również reprezentacja naszej szkoły zakwalifikowana do tego Turnieju. Ogółem w dwóch autobusach zajęło miejsce siedemdziesięciu dwóch uczniów i ośmiu nauczycieli. Wyjazd zaplanowany na godzinę 5.00 rano nie zniechęcił fanów motoryzacji, którzy w ogromnej większości stawili się punktualnie w wyznaczonym czasie i miejscu. Autobusy ruszyły spod szkoły o godzinie 5.10 i już na godzinę 10.00 były w Poznaniu. Przejazd z Mińska Mazowieckiego do Poznania (i z powrotem) odbywał się sprawnie i bez jakichkolwiek niespodziewanych trudności. Chociaż pogoda niekoniecznie nastrajała do radości i zmęczenie dawało znać o sobie po kilkugodzinnych chodzeniu, mimo to wszyscy byli bardzo zadowoleni z wielu atrakcji jakie mogli zobaczyć podczas Targów Motor Show. A zobaczyć można było naprawdę dużo. Salon samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck obfitujące w najnowsze modele i światowe premiery, niesamowite pokazy stuntu motocyklowego, ofertę producentów opon, akcesoriów, kosmetyki samochodowej, itp.